Maine:
Maine:
Maine:
Maine:
Sehän on Goro Mortal Kombatista!
Maine:
Maine:
Maine:
Kirjaudu tai rekisteröidy katsoaksesi spoilerin sisällön.
Maine:
Heräätkö edes siten, että olisi kuitenkin hätä?
Maine:
Voiko muuten edes herätä?
Maine:
Joskus, mutta en aina. Harvemmin ainakaan mitenkään erityisen kovan hädän kanssa herään noista unista.Heräätkö edes siten, että olisi kuitenkin hätä?
Maine:
Kirjaudu tai rekisteröidy katsoaksesi spoilerin sisällön.
Maine:
Mulla alkaa nykyään jo melkein kusettaa pelkästään puurohiutaleiden hakeminen hyllystä kauppareissulla...Itellä on joskus samalla teemalla varustettuja unia (jatkuu ja jatkuu vaan), mutta puurohiutalepaketit tai vastaavat eivät kuuluu omien unieni repertuaariin.
Maine:
Radikusiunta oon kyllä nähny pariinkin otteeseen, mutten nyt muista mitä niissä tapahtuu enää.
Maine:
Nyt on kyllä monitulkintainen lause. Uneksitko siis Radista kusella vai ylipäätään Radikusista?![]()
Maine:
En mää nyt ihan niin perverssi kuitenkaan ole, että kenestäkään kusella unelmoisin, hah.Nyt on kyllä monitulkintainen lause. Uneksitko siis Radista kusella vai ylipäätään Radikusista?![]()
Maine:
Maine:
Oon tässä nukkunut muutamia viime öitä sohvalla (oma valinta, ei pakotettu) ja vaimon mukaan viime yönä olin kuulemma klo 02.15 huutanut sellaisella korkean kirkuvalla banshee-äänellä kolme kertaa peräkkäin jotain. Ääni oli siis ilmeisesti samaa luokkaa tyyliin LOTR-elokuvien sormusaaveet. Hauskaa on, etten muista ollenkaan mitä unta oon nähnyt sekä se, etten todellakaan tiedä miten musta tollasta ääntä saa edes ulos, kun mulla on normaalisti aika matala ääni.
Hitto mua kyl välillä naurattaa tän Oscarin tavat kun sen pitää HUUTAA aina ennen kun se hyppää johkin.
Keskellä yötä tosi kiva kun se käy vaikka kusella ja tulee takas viereen nukkumaan niin on silti pakko HUUTAA joka kerta.
Nytkin halus tähän sohvalle mun käden päälle nukkumaan niin piti ilmoittaa itsestään että täältä tullaan SAATANA.
MMMMMÄÄÄÄÄY!
Maine:
Täähän on selkeesti eri ulottuvuuden 6-kätinen Rick, Rickistä ja Mortystä